zaloguj
  +48 668-792-489
  szkolnywolontariat.fam@gmail.com

Szkolne Młodzieżowe Koło „APSIK”

NASZE AKCJE

Szlachetna Paczka to dobro, które idzie dalej…
W tym roku uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy włączyli się do akcji „Szlachetna Paczka”. Cała społeczność szkolna bardzo aktywnie i skrupulatnie przystąpiła do gromadzenia darów dla wybranej rodziny. Dzięki zaangażowaniu i wyjątkowej hojności naszych uczniów, ich rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły przygotowano paczki. 11 grudnia zostały one przewiezione do magazynu w Szkole Podstawowej nr 2 w Goleniowie i jeszcze w ten sam weekend przekazane potrzebującym.
Szkolną akcję koordynowała pani Małgorzata Wojciechowska wraz ze Szkolnym Młodzieżowym Klubem „APSIK”. Jednak nasze uczestnictwo w tym projekcie było możliwe dzięki pomocy i wsparciu Pani Beaty Starczewskiej –Baryluk, która jest wolontariuszem „Szlachetnej Paczki”. Przez cały czas służyła nam pomocą i radą. Dzięki jej zaproszeniu wzięliśmy udział w finale „Szlachetnej Paczki”, które odbyło się 11 listopada w niedzielę. Uczniowie mogli osobiście zawieźć zebrane dary, spotkać się z wolontariuszami i Burmistrzem. Nasza szkoła otrzymała z rąk Pani Beaty dyplom uznania za nasze zaangażowanie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy pomogli w przygotowaniu paczki

DANE GRUPY:

Szkolne Młodzieżowe Koło "APSIK"
Zespół Szkół Publicznych im. Lotników Polskich


malgorzatawojciechowska@gazeta.pl
GALERIA
Projekt współfinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich (P FIO) Departamentu Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.


Projekt i wykonanie epbf
Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę prywatności. [ Akceptuję ]