zaloguj
  +48 668-792-489
  szkolnywolontariat.fam@gmail.com

Wolontariat Zespołu Szkół Mechanicznych nr 2 w Bydgoszczy

O NAS

Wolontariat Zespołu Szkół Mechanicznych nr 2 w Bydgoszczy zrzesza młodych ludzi pragnących żyć poza schematami - robić coś więcej dla innych i siebie samych.

Najbardziej jesteśmy dumni z następujących akcji:

2011-2013 - cykl imprez charytatywnych w bydgoskich podstawówkach (bale andrzejkowe i karnawałowe). Zebrane fundusze przeznaczyliśmy na zalaną w powodzi SP w Trześni oraz zajęcia z dziećmi z Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Wygraliśmy wtedy ogólnopolski konkurs na projekt wolontariacki w projekcie "Szkoła z klasą".

2013 - projekt "Wolontariat zmienia świat, zmienia nas" - dzięki wygranej w ogólnopolskim konkursie "Takie mam marzenie, zmienię świat wokół siebie" wydaliśmy wraz z koleżankami i kolegami z Mieszkania Usamodzielnienia Kalendarz 2014 "pasJA".

od 2014 - współpraca ze Stowarzyszeniem Dzieciom i Młodzieży im. Każdego Człowieka "Wędka" w Toruniu (pomoc w remoncie i organizacji zabaw ulicznych dla dzieci).

2014-2016 - systematyczna pomoc w Klubie Rozwijania Twórczości Dziecięcej "Promyczek" (odrabianie lekcji, organizacja zabawa, wycieczek, spektakli).

2015-2016 - udział w projekcie "Siedem Aniołów" (www.siedemaniolow.pl).

2016 - organizacja Forum Młodych Wolontariuszy "PO->MOC".

DANE GRUPY:

Wolontariat Zespołu Szkół Mechanicznych nr 2 w Bydgoszczy
Zespół Szkół Mechanicznych nr 2


502997814
losmajka@wp.pl

OPIEKUN:

Maja Łoś
GALERIA
Projekt współfinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich (P FIO) Departamentu Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.


Projekt i wykonanie epbf
Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę prywatności. [ Akceptuję ]