zaloguj
  +48 668-792-489
  szkolnywolontariat.fam@gmail.com
WOLONTARIUSZE

Portal Szkolnywolontariat.pl zrzesza wolontariuszy z całej Polski. Nakierowany jest na Szkolne Grupy Wolontariackie (SGW), czyli wolontariuszy zrzeszonych w formalnych i nieformalnych kołach działających w szkołach. SGW mogą działać zarówno w szkołach podstawowych, jak i w gimnazjach oraz szkołach średnich.

Strona www.szkolnywolontariat.pl ma być miejscem wymiany doświadczeń pomiędzy grupami wolontariackimi, ułatwiać nawiązywanie kontaktów i prowadzenie wspólnych działań. Nasz portal umożliwia wolontariuszom promowanie swojej działalności i dołączenie do społeczności aktywnych młodych ludzi z całego kraju, którzy współtworzą wraz z nami szkolnywolontariat.pl Rejestracja na portalu to najłatwiejszy i najbardziej wygodny sposób na pokazanie swojej grupy całej Polsce.

Nie każda grupa wolontariuszy posiada własną stronę internetową czy nawet zakładkę na stronie szkoły lub nie może ich sama edytować. Założenie profilu grupy wolontariackiej na szkolnywolontariat.pl pozwala wolontariuszom mieć własne miejsce w Internecie i decydować o tym jak chcą zaprezentować się na zewnątrz.

A co gdy wolontariusze nie działają jako żadna oficjalna grupa wolontariacka?

Uważamy, że w każdej szkole są osoby, które produkują Dobro i nie musi to być produkcja pod oficjalnym szyldem wolontariatu. Takie osoby również gorąco zachęcamy do założenia konta na naszym portalu.

Chcemy pokazać Polakom jak barwny, różnorodny i radosny może być wolontariat młodzieżowy.

Pomóżcie nam budować portal www.szkolnywolontariat.pl i dołóżcie swoją cegiełkę do promowania wolontariatu młodzieżowego w Polsce zakładając swój profil.

Znajdź grupę wolontariacką

OSTATNIO DODANE GRUPY

Szkolne Koło Caritas
MIEJSCOWOŚĆ: Kołobrzeg
SZKOŁA: Zespół Szkół NR 1 im.H.Sienkiewicza
Czytaj więcej

Szkolny Klub Wolontariatu
MIEJSCOWOŚĆ: Czempiń
SZKOŁA: Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Czempiniu
Czytaj więcej

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU "GOTOWI DO POMOCY"
MIEJSCOWOŚĆ: Pamiątkowo
SZKOŁA: Szkoła Podstawowa w Pamiątkowie
Czytaj więcej

Zobacz więcej grup wolontariackich

dodaj wolontariat

znajdź grupę
i dołącz do wolontariuszy

Image Map
Projekt współfinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich (P FIO) Departamentu Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.


Projekt i wykonanie epbf
Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę prywatności. [ Akceptuję ]